Co je WOCO Vrchařská koruna Valašska?

Termín akce:

1. dubna - 30. listopadu 2017

Popis akce:

WOCO Vrchařskou korunu Valašska získá každý biker, který zdolá v daném období na kole (nikoliv elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . O pořadí bude rozhodovat datum odeslání fotek.

Bikeři se WOCO VKV účastní na vlastní nebezpečí!

Zasláním vrcholových fotografií současně dávají organizátorům právo tyto fotografie použít ke zveřejnění!

Seznam vrcholů

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Ceny:

Každý držitel WOCO VKV obdrží na slavnostním galavečeru v závěru ročníku hodnotné ceny (certifikát, dárkové předměty s logem VKV a další ceny od partnerů akce).

Kategorie:

 1. HLAVNÍ KATEGORIE - o pořadí rozhoduje datum zaslání fotek na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 2. VKV JUNIOR - kategorie pro děti a mládež - více v sekci zde.
 3. VKV BEZ BARIÉR - kategorie pro handicapované (handbikery) - více již brzy zde
 4. VKV AMBASADOR - každý, kdo zdolá kompletní dvacítku vrcholů v dresu VKV, obdrží speciální ocenění pro VKV ambasadora. VKV ambasadory se stanou i vybraní držitelé, kteří nám zašlou fotografii s tematikou VKV (v dresu VKV, se sampolepkou VKV, s bidonem VKV apod.), kterou pořídí mimo území VKV a tím přispějí k propagaci VKV za jejími hranicemi.
 5. Nejmladší držitel WOCO VKV
 6. Nejstarší držitel WOCO VKV
 7. Nejlepší bikerka WOCO VKV - tuto cenu obdrží bikerka, která jako první zdolá všech 20 vrcholů
 8. Miss WOCO VKV - zvolena bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelek WOCO VKV.
 9. Missák WOCO VKV - zvolen bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelů WOCO VKV.
 10. Nejlepší fotografie WOCO VKV - ze zaslaných fotografií bude vybráno 10 nejlepších (nejoriginálnějších) ze kterých vzejde na základě hlasování (na webových stránkách www.vkv- bike.cz) vítězná fotografie.
 11. Nejvzdálenější držitel WOCO VKV
 12. Nejatraktivnější příběh - při zdolávání vrcholů každý z nás zažije spoustu zajímavých situací, příběhů. Ten nejatraktivnější bude v internetové anketě vybrán čtenáři.
 13. Foto soutěž Resortu Valachy - speciální cenu našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Kotlová.

Mapa vrcholů:


Zobrazit celou mapu na Mapy.cz