CO JE VKV?

Termín akce:

1. dubna - 30. listopadu 2017

Popis akce:

Vrchařskou korunu Valašska získá každý biker, který zdolá v daném období všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . O pořadí bude rozhodovat datum odeslání fotek. Bikeři se VKV účastní na vlastní nebezpečí!

Seznam vrcholů

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Ceny:

Každý držitel VKV obdrží na slavnostním galavečeru v závěru ročníku hodnotné ceny (certifikát, dárkové předměty s logem VKV a další ceny od partnerů akce).

Kategorie:

 1. HLAVNÍ KATEGORIE - o pořadí rozhoduje datum zaslání fotek na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 2. VKV JUNIOR - kategorie pro děti a mládež - více v sekci zde.
 3. VKV BEZ BARIÉR - kategorie pro handicapované (handbikery) - více již brzy zde
 4. Nejmladší držitel VKV
 5. Nejstarší držitel VKV
 6. Nejlepší bikerka VKV - tuto cenu obdrží bikerka, která jako první zdolá všech 20 vrcholů
 7. Miss VKV - zvolena bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelek VKV.
 8. Missák VKV - zvolen bude prostřednictvím ankety na www.vkv-bike.cz, a to ze všech držitelů VKV.
 9. Nejlepší fotografie VKV - ze zaslaných fotografií bude vybráno 10 nejlepších (nejoriginálnějších) ze kterých vzejde na základě hlasování (na webových stránkách www.vkv- bike.cz) vítězná fotografie.
 10. Nejvzdálenější držitel VKV
 11. Nejatraktivnější příběh - při zdolávání vrcholů každý z nás zažije spoustu zajímavých situací, příběhů. Ten nejatraktivnější bude v internetové anketě vybrán čtenáři.